logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com
Image11

Moda & Editorial Çekim

Moda ve Editorial çekimlerde doğru ışık kullanımıyla detaylarını fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir. Ürünle beraber modelin duruşu da fotoğrafta büyük önem taşır. Bunun için profesyonel modellerle çalışmak gerekir.

MODA & EDİTORİAL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürünlerinizin tanıtımı için modelli ürün fotoğrafları algıda farklılık yaratır.

Modelli ürün fotoğraflarında, kıyafetlerin ve aksesuarların insan vücudunda ki duruşuyla beraber, markanın kurumsal kimliği de vurgulanır. Renkler, çizgiler ve detaylar marka yapısıyla bir bütün olarak sergilenir.

Tekstil ürünlerinin doğru ışık kullanımıyla detaylarını fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir. Ürünle beraber modelin duruşu da fotoğrafta büyük önem taşır. Bunun için profesyonel modellerle çalışmak gerekir.

Modelli ürün çekimi prodüksiyonlarımızda, renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Moda Çekimi

Moda çekimi prodüksiyonlarında doğru ışık kullanımıyla detayları fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir. Ürünle beraber modelin duruşu da moda çekimi için büyük önem taşır. Bunun için moda çekimi prodüksiyonlarında profesyonel modellerle çalışmak gerekir.
Moda çekimi prodüksiyonlarımızda renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Moda Çekimi ve Doğru Renkler

Tüm fotoğraf çekimlerinde olduğu gibi moda çekimi için de doğru ayarlarlar yapılmaz ve kalibrasyonsuz bir monitörde dijital düzenlemeler yapılırsa renkler doğru olmaz.

Tekstil ürünlerinin fotoğraflanması, kumaşın dokusunu, katlanma ve örtüşme şeklini doğru bir şekilde göstermek ve mümkün olduğunca güzel görünmesini sağlamak için dikkatli bir tasarım ve aydınlatma gerektirir.

Modelli Ürün Çekimi ve Önemi

Modelli ürün fotoğraf çekiminde, kıyafet ve ya farklı ürünlerin insan üzerinde sergilenmesi, görsel anlamda sınırsız yaratıcılık imkanı sunar. Bu yaratıcılıkta en önemli unsur stilisttir. Stilist, bir kıyafetle tüm aksesuarları kombine ederken, modelin saç ve makyajıyla da imaj görsellerinin oluşması adına önem oluşturur.

Modelli ürün çekimleri diğer ürün çekimi tekniklerine göre daha maliyetli olabilirler. Standart dekupe ürün çekimi tekniklerinin yanısıra, model maliyeti, saç ve makyaj maliyeti, ürünü tamamlayan aksesuarların temini, stüdyo ve ya dış mekan çekimi gibi faktörler, prodüksiyonun bütçesini arttırır ancak karşılığında da satış anlamında önemli derecede geri dönüş sağlarlarlar.

Modelli ürün çekimlerinde profesyonel modelleri kullanmak, ürünlerinizi sergilemek için en doğru yoldur. Cansız ve ya hayalet mankenin yanı sıra canlı bir vücut, hedef kitlenizin ürününüzle alakalı olmasına yardımcı olur ve görsel anlamda profesyonellik katar.

Editorial Çekimler

Kurumsal Fotoğraf Çekimi,  şirketinizin ve marka kimliğinizin inşasını besler, Kurumsal imajınızı şekillendirir, pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarına yanıt verir. Görüntü-iletişim stratejinizde paha biçilmezdir. Editorial Fotoğraf Çekimi, baskı ve dijital ortamınızı besler. Hem şirket içinde hem de şirket dışında kurumsal ve kurumsal iletişim politikanızın hizmetindedir.

Personel Fotoğraf Çekimi, Size benzeyen kaliteli, estetik, şirket  fotoğraflarına  sahip olmak  inkar edilemez bir profesyonellik belirtisidir. Sosyal medya fotoğraf çekimi, linkedln fotoğraf çekimi şirketinizde, çalışma ortamınızda, iç mekandış mekan, şirket fotoğraf çekimi  profesyonel bir fotoğraf ajansı tarafından üretilen kurumsal portre fotoğraf  çekimi imajınıza renk katar.

Bizi Sosyal Medyada takip edin.

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

KİMLE

Her biri ile bir hikayeye ortak olduğumuz değerli müşterilerimiz

NE YAPTIK 

Medyakeyf, ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?

#Moda #Editorial #fotoğraf #çekimi