logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Şekilli Meyveler

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede Ülkemizde “Pasta Sanatı” bünyesinde yeni üretime başlayan “Shapedfruit” şekilli meyvelerin ürün fotoğrafları ve imaj fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik.

Yapılan İş : Değişen ve digitalleşen dünyamızda sosyal medyanın ve internetin gücünün online satışların hızla arttığı bu günlerde ürün fotoğraflarının satışlarınızı yüksek hızla arttırması için profesyonel ekipmanlarımızla en uygun çözümleri sunuyoruz.

Fotoğraf : Abdulkadir ABAZ
FoodStyling : Elif ÇITAK
Kamera :
Canon Eos 5d Mark IV
Lens :
Canon 100mm f2.8 Macro
Ekipman : Profoto D1 500 Air x 3

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2017

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Ürün Fotoğraf Çekimi çözümleri sunuyoruz.

Gıda Fotoğrafı Çektirmek, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.