Hakkımızda - MedyaKeyf
MedyaKeyf; ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır.
profosyonel fotoğraf çekimi, moda çekimi, gıda çekimi, mekan çekimi, ürün çekimi, fotoğrafçı, grafik tasarım, animasyon filmi, tanıtım filmi, web tasarım, belgesel film, havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi, sanal tur,
2431
page-template-default,page,page-id-2431,bridge-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.0.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Hakkımızda

MedyaKeyf; ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır.

MedyaKeyf Yeni Logo

2007 yılından beri..

Reklam ve tanıtım filmleri, belgesel, profesyonel fotoğrafçılık, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım, grafik tasarım gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan Medya keyf 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

 

Medya keyf olarak, günümüz teknolojisini yakından takip ederek, en gelişmiş teknik ekipmanlar ve profesyonel kadromuzla, üstlenmiş olduğumuz işlerin yapımını gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.

 

Reklam, tanıtım ve belgesel film çekimlerinde kullanılan kameralarımızın tamamı 4k teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı şekilde havadan çekim araçları ve su altı görüntülemesi yaptığımız ekipmanlarımız da 4k çekim kabiliyetine sahiptir. Bu durum, projelerimizin bir bütünlük içerisinde hazırlanmasına önemli bir katkıda bulunmaktadır.

 

Profesyonel fotoğrafçılık, şirketimizin iddialı olduğu branşlardan biridir. Gelişmiş kameralar, lens ve ışık sistemleri ile birlikte sanal tur çekimlerinde kullanılan ekipmanların tamamı şirketimizin kendi bünyesinde bulunmaktadır.

 

Sizlere özel tasarımlarımız ile, opsiyonel özellikler barındıran görselliğin estetik ile buluştuğu web siteleri sunuyoruz. İlk aşamada belirlenmiş olan İhtiyaç ve Hedef Analizine bağlı kalarak, size özel yenilikçi tasarımınızı oluşturalım. Bu tasarımı oluştururken gereksiz görüntü kirliliğinden kaçarak verim alabileceğimiz uygun materyalleri kullanalım.

 

Grafik Tasarım, Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır. Uzman Alanında deneyimli Grafiker Kadromuzla Bu alandada, Uzman ekibimizle sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.

 

Gelişen teknoloji ve şirketler arası rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmek ve markalarına değer katmak için buradayız…

Neden Biz ?

DÜRÜSTLÜK, ŞEFFAFLIK

Bilgi ve izlenimlerini istekle, içtenlikle ve doğruluğunu bozmadan paylaşmak. Sözüne sadık olmak.

UZMANLIK

İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.

YENİLİKÇİLİK

Kalıpları kırmak, düşünülmemişi düşünmek. Denenmemişi denemek ve faydalı değerler oluşturmak.

STRATEJİ

İçimize sinmeyen bir iş ile müşterilerimizin karşısına çıkmayız. Müşterilerin ve çalışanların tercih ettiği bir firma olmak için istikrarlı bir şekilde kalite çıtamızı daha yükseklere taşırız.

EKİP ÇALIŞMASI

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima çözüm odaklı çalışmak.

PROJE YÖNETİMİ

Bir proje kağıt üzerinde harika görünebilir ancak başarılı biçimde, zamanında, bütçe dahilinde ve gereken özelliklere uygun şekilde teslim edileceğinden nasıl emin olabilirsiniz? Benimsediğimiz ve kendimizi kanıtlayan proje yönetimi yaklaşımı ve felsefesimiz, uyarlamaların sorunsuz biçimde yapılmasını ve risklerin soruna dönüşmeden ele alınmasını ve bitirilmesini içerir.

KİMLERE YAPTIK ?
NE YAPTIK ?

 Reklam Filmi

 Fotoğraf Çekimi

 Grafik Tasarım

 Web Tasarım

Bize danışmak, bilgi almak istediğiniz bir konu olduğunda lütfen bize ulaşın…