ilmi Lezzet Restaurant - MedyaKeyf
ilmi Lezzet Restaurant ; ürün ve imaj fotoğraf çekimleri medyakeyf tarafından yapılmıştır. Profosyonel gıda fotoğraf çekimi için bizimle irtibata geçin.
ilmi Lezzet Restaurant Fotoğraflar, ilmi lezzet restaurant, ilmi Lezzet Döner, Döner, Yemek Fotoğrafları, Yemek fotoğrafçılığı, gıda fotoğrafı çeken, gıda fotoğrafı kim çeker, gıda fotoğrafçısı, Et fotoğrafları, steak photo, food photo, food photographer, medyakeyf, abdulkadir abaz
1338
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1338,bridge-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.0.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

ilmi Lezzet Restaurant

© Medya keyf 2016. All rights reserved.

Date
Category
Gıda Çekimleri
Tags
abdulkadir abaz, food photo, food photographer, ilmi lezzet döner, ilmi lezzet döner fotoğraflar, medyakeyf

Müşteri : ilmi Lezzet Restaurant
Proje : Ürün ve İmaj çekimi
Fotoğraf : Abdulkadir ABAZ

 1,928 total views,  1 views today

2 Comments
 • Ahmet Tellioğlu
  Posted at 10:00h, 26 Kasım Cevapla

  Hesapta dönercisiniz. Koskoca mekan yapmışsınız dışardan bakıp bişey sanıyor insan, yemin ediyorum bizim mahallede 4 liraya satılan döner daha lezzetli soyuyorsunuz milleti resmen bir daha ne gelirim ne milleti gönderirim.

  • medyakeyf
   Posted at 16:32h, 26 Kasım Cevapla

   ahmet bey merhabalar, biz firmanın fotoğraflarını çektik. Firma bizim firma değil, yaşamış oldugunuz sorun için üzüldük gerçekten. Firmanın Kendisi ile veya şikayet siteleri üzerinden şikayetlerinizi iletirseniz daha etkili olacaktır kanatindeyiz..

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.