logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Gümüş Termal Hotel Reklam Filmi

HomeGümüş Termal HotelReklam FilmiGümüş Termal Hotel Reklam Filmi

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede Kuşadası Davutlar mevkiinde, Zihinsel ve Bedensel Gelişim Merkezi olarak Hizmet veren Gümüş Termal Wellness & Spa otelini tanıtan reklam filmini yaptık.

Yapılan İş : Sanatçı Turgay BAŞYAYLA’ nın rol aldığı reklam filmindeki amaç; Ürün ve hizmetlerin estetik bakış açısıyla, gerçekçi bir biçimde hikayeleştirilip izleyicilere sunulması.

Metin : MedyaKeyf
Sanat : Vefa ÜNAL
Seslendirme : Turgay BAŞYAYLA
Film Müziği : Iksonion Music

 

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2020

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Reklam Filmi çözümleri sunuyoruz.

Reklam Filmi hazırlatmak, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

BENZER PROJELER

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.