logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Gümüş Termal Hotel Tanıtım Filmi

HomeGümüş Termal HotelTanıtım FilmiGümüş Termal Hotel Tanıtım Filmi

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede, Egenin incisi Kuşadası, Davutlar mevkiinde bulunan Gümüş Termal Wellness & Spa ‘nın tanıtım filmini yaptık.

Yapılan İş : Egenin incisi Kuşadası, Davutlar mevkiinde bulunan Gümüş Termal Wellness & Spa, ormanın eteğinde, oksijen seviyesi yüksek ve denize yakın konumu ile dikkat çekiyor. Modern ve konforlu dekorasyona sahip odaları, sosyal alanları olan otelin ve hizmetlerin estetik bakış açısıyla gerçekçi bir biçimde hikayeleştirilip izleyicilere sunulması.

Zihinsel ve Bedensel Gelişim Merkezi olarak Hizmet veren otel, doktor eşliğinde fizyoterapistler, manuel terapist, psikologlar ile biorezonans, fizik tedavi, manul terapi, medikal masaj, kuru iğne, kinezyo bant, klinik pilates, ofis masajı, fohow meridyen terapi alanlarında çalışmalar yapılır. Fiziksel sağlık üzerinde destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalarla “iyileştirme” odaklı çalışılır. Gümüş Termal Wellness & Spa’ da ruhsal ve fiziksel iyileşme birlikte ele alınır ve yaşam kalitesinin artırılması hedefiyle çok yönlü çalışılır.

Yönetmen : Ahmet ÜNAL
Metin : MedyaKeyf
Sanat : Vefa ÜNAL
Seslendirme : Çiğdem GÖNEN
Film Müziği : Iksonion Music

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2020

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Tanıtım Filmi çözümleri sunuyoruz.

Tanıtım Filmi hazırlatmak, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

BENZER PROJELER

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.