MYK inşaat Tanıtım Filmi - MedyaKeyf - 0212 531 22 23
MYK inşaat; Prodüksiyon, Seneryo, Kurgu Montaj, Hava ve yer çekimleri Tarafımıza ait olan Tanıtım Filmi. Sizde Profosyonel çekimleriniz için mutlaka bizimle iletişime geçin.
myk inşaat, myk inşaat tanıtım filmi, myk inşaat reklam filmi, inşaat reklam filmi, reklam filmi, tanıtım filmi çekimi, havadan görüntüleme, havadan video çeken, inşaat videosu çeken, mekan videosu çeken, abdulkadir abaz, ahmet ünal, medyakeyf
2214
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2214,bridge-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.0.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

MYK inşaat Tanıtım Filmi

© Medya keyf 2018. All rights reserved.

Date
Category
Video & Animasyon
Tags
abdulkadir abaz, ahmet ünal, Deniz SABİTAY, inşaat reklam filmi, medyakeyf, myk inşaat, tanıtım filmi

Hakkında

MYK İnşaat Reklam Filmi

 

Medya Keyf Tarafından Yapılan Reklam Filmi İstanbul’ un Çeşitli mekanlarında ve firmanın yapmış olduğu projelerde çekildi.

 

Yapımcı : Abdulkadir ABAZ
Yönetmen : Ahmet ÜNAL
Hikaye : Medyakeyf
Metin : Medyakeyf
Seslendirme : Deniz SABİTAY
Film Müziği : Ikson – Voyage

 

Prodüksiyon, Seneryo, Kurgu Montaj, Hava ve yer çekimleri Tarafımıza ait olan 2018 Yılı yapımı Tanıtım Filmi. Ticari amaçla, izinsiz Kullanımı Yasaktır.

 

© Medya Keyf, 2018

Benzer Projeler

 735 total views,  2 views today

No Comments

Post A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.