logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Özerteks Tanıtım Filmi

HomeÖzerteksTanıtım FilmiÖzerteks Tanıtım Filmi

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede, 1992 Yılından beri Türkiye’de döşemelik kadife sektöründe faaliyet gösteren Özerteks’ in tanıtım filmini yaptık.

Yapılan İş : Yıllık 2 milyon metreye varan üretimiyle, 3 Kıtada 40 ı aşkın ülkeye yaptığı ihracatla sektörde öncü konumda bulunan firmanın üretim ve hizmetlerin estetik bakış açısıyla gerçekçi bir biçimde hikayeleştirilip izleyicilere sunulması.

Yönetmen : Ahmet ÜNAL
Kurgu montaj: Erhan TANDOĞAN
Prodüksiyon hizmetleri: Arif TAŞDEMİR
Seslendirme : Ömer KARAASLAN
Film Müzikleri : It’s Okay – Firefl!es Epic Music Compilation by Infraction

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2017

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Tanıtım Filmi çözümleri sunuyoruz.

Tanıtım Filmi hazırlatmak, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

BENZER PROJELER

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.