logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Sutiş Pangaltı Covid19 Filmi

HomeSütiş PangaltıTanıtım FilmiSutiş Pangaltı Covid19 Filmi

MÜŞTERİ

SÜTİŞ PANGALTI

PROJE

TARİH

Haziran 2, 2020

TAGS

 146 total views,  1 views today

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede, Sutiş Pangaltı için yapmış olduğumuz Covid19 ile ilgili alınan önlemlerin anlatıldığı tanıtım filmini yaptık.

Yapılan İş : Sutiş Pangaltı Sağlık bakanlığı genelgesinin neredeyse tamamını uygulayarak gelen müşterilerin sağlıklı ve steril bir ortamda yemek yemesini sağlamaktadır. Yapılan uygulamaların ve alınan önlemlerin estetik bakış açısıyla gerçekçi bir biçimde hikayeleştirilip izleyicilere sunulması.

Yönetmen : Ahmet ÜNAL
Metin : MedyaKeyf
Sanat : Vefa ÜNAL
Film Müziği : Sinsong – Printer

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2020

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Tanıtım Filmi çözümleri sunuyoruz.

Tanıtım Filmi hazırlatmak, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

BENZER PROJELER

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.