logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com

Toruk 101 Kullanım Kılavuzu

HomeTanıtım FilmiToruk 101 Kullanım Kılavuzu

PROJE HAKKINDA

Medya Keyf

İmza attığımız projelerde, alanında kendini ispatlamış profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

Bu projede, İdem Teknoloji tarafından üretilen Yerli ve Milli Teknoloji ile geliştirilen yer altı görüntüleme cihazı Toruk 101 cihazı için nasıl kullanılır adlı tanıtım filmini yaptık.

Yapılan İş : Toruk 101 cihazının kullanımı konusunda bir takım zorluklar yaşayan müşterilerin talebi üzerine anlaşılır ve pratik bir şekilde cihaz kullanımının aktarılması ve elde edilen görüntülerin nasıl analiz edileceğinin detaylı bir şekilde estetik bakış açısıyla hikayeleştirilip kullanıcılara sunulması.

Siz de çalışmalarınızda MedyaKeyf ekibinin profesyonel deneyiminden, kreatif birikiminden faydalanmak, markanızı tanıtıp, değerini artırmak istiyorsanız birlikte çalışmaktan büyük keyif alacağız.

© Medya Keyf, 2019

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Sizin için en uygun Tanıtım Filmi çözümleri sunuyoruz.

Tanıtım Filmi hazırlatmak, fiyat teklifi almak için
info@medyakeyf.com | +90 212 531 22 23

BENZER PROJELER

Ekibimiz tarafından hazırlanan Projelerimizden bazılarını aşağıda bulabilir, diğer çalışmalarımızı görmek için Portfolyo sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.