logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com
Image11

Biz

İletişimin gücüne inanıyoruz, markalarının başarısına odaklanıyoruz, fikirlerimizde ve çözüm önerilerimizde yaratıcılığı temel alıyoruz.

#

Gerek fikirlerimizde gerekse çözüm önerilerimizde başarı odaklı yaratıcılığı temel felsefemiz olarak benimsiyoruz. Her koşul ve ortamda çözüm ortağı olarak çalışıp, markalarına bütünsel hizmet veriyoruz.

#

Gerçekçi pazarlama stratejileri, buna bağlı iletişim stratejileri, bu stratejilere uygun yaratıcı fikirler, yaratıcı fikirleri hayata geçiren, yenilikçi teknolojilerle uyumlu medya çözümleri ile markaların iletişimini kurguluyoruz.

Son Projelerimiz

• Prodüksiyon  • Katalog Çekimi  • Gıda Çekimi  • Mekan Çekimi  • Havadan Görüntüleme  • Web Tasarım  • Grafik  • 360 Sanal tur

Neden
Biz ?

2007 YILINDAN BERİ

Reklam ve tanıtım filmleri, belgesel, profesyonel fotoğrafçılık, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım, grafik tasarım gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan Medyakeyf 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Medyakeyf olarak, günümüz teknolojisini yakından takip ederek, en gelişmiş teknik ekipmanlar ve profesyonel kadromuzla, üstlenmiş olduğumuz işlerin yapımını gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Reklam, tanıtım ve belgesel film çekimlerinde kullanılan kameralarımızın tamamı 4k teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı şekilde havadan çekim araçları ve su altı görüntülemesi yaptığımız ekipmanlarımız da 4k çekim kabiliyetine sahiptir. Bu durum, projelerimizin bir bütünlük içerisinde hazırlanmasına önemli bir katkıda bulunmaktadır.

Profesyonel fotoğrafçılık, şirketimizin iddialı olduğu branşlardan biridir. Gelişmiş kameralar, lens ve ışık sistemleri ile birlikte sanal tur çekimlerinde kullanılan ekipmanların tamamı şirketimizin kendi bünyesinde bulunmaktadır.

Sizlere özel tasarımlarımız ile, opsiyonel özellikler barındıran görselliğin estetik ile buluştuğu web siteleri sunuyoruz. İlk aşamada belirlenmiş olan İhtiyaç ve Hedef Analizine bağlı kalarak, size özel yenilikçi tasarımınızı oluşturalım. Bu tasarımı oluştururken gereksiz görüntü kirliliğinden kaçarak verim alabileceğimiz uygun materyalleri kullanalım.

Grafik Tasarım, Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır. Uzman Alanında deneyimli Grafiker Kadromuzla Bu alandada, Uzman ekibimizle sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.

Gelişen teknoloji ve şirketler arası rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmek ve markalarına değer katmak için buradayız.

DÜRÜSTLÜK, ŞEFFAFLIK

Bilgi ve izlenimlerini istekle, içtenlikle ve doğruluğunu bozmadan paylaşmak. Sözüne sadık olmak.

UZMANLIK

İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.

YENİLİKÇİLİK

Kalıpları kırmak, düşünülmemişi düşünmek. Denenmemişi denemek ve faydalı değerler oluşturmak.

STRATEJİ

İçimize sinmeyen bir iş ile müşterilerimizin karşısına çıkmayız. Müşterilerin ve çalışanların tercih ettiği bir firma olmak için istikrarlı bir şekilde kalite çıtamızı daha yükseklere taşırız.

EKİP ÇALIŞMASI

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima çözüm odaklı çalışmak.

PROJE YÖNETİMİ

Bir proje kağıt üzerinde harika görünebilir ancak başarılı biçimde, zamanında, bütçe dahilinde ve gereken özelliklere uygun şekilde teslim edileceğinden nasıl emin olabilirsiniz? Benimsediğimiz ve kendimizi kanıtlayan proje yönetimi yaklaşımı ve felsefesimiz, uyarlamaların sorunsuz biçimde yapılmasını ve risklerin soruna dönüşmeden ele alınmasını ve bitirilmesini içerir.

Siyah Sanat Galerisi

Medya Keyf ekibine destekleri için teşekkür ederiz. Siyah Sanat olarak büyük Keyf aldık beraber çalışmaktan. Sonucu harika oldu.

Metin ALKIŞ

Tepecik Dondurması

Medya keyf ile çalışmak öncelikle benim için büyük bir keyf oldu. İşin planlaması, çekim süreci ve ortaya çıkan sonuç profesyonelceydi. Bu konularda yetiştirmiş değerli kardeşim aziz dostum yapımcı Abdülkadir Abaz'a ve sevgili yönetmenimiz Ahmet Ünal'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İbrahim Ethem ULUÇAY