logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com
Image11

Mekan Çekimi

Mimari projeler için fotoğraf vazgeçilmezdir. Fotoğraf, görseller yoluyla bir projeyi benzersiz kılan unsurları sentezleyen araçlardan biridir. Bizler de ekip olarak projenizi en iyi şekilde anlatacak, onu doğru biçimde yorumlayacak fotoğrafları çekmeyi hedefliyoruz.

MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Milyonlarca yeni görselin gözümüzün önünden aktığı bilişim çağında, fotoğrafın artık doğal ortamının internet olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bir çok alanda diyalogların başlangıç noktası olan fotoğraf sadece teknik değil, iletişimin ana unsuru haline geldi. Potansiyel müşterilerinizin  ürünlerinizi / hizmetlerinizi almak için sizinle ilk iletişime geçtikleri nokta olan fotoğraf, bu nedenle artık daha da önemli.

Her mekanın kendine özgü bir mimari yapısı, tasarımı ve kullanım alanları vardır. Mekan fotoğraf çekimlerindeki amaç, bu farklılığı ve detayları ortaya çıkartarak, Konsepti göstermek ve diğer mekanlardan ayrılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, iç mekan mimari fotoğraf çekimlerini gerçekleştiren fotoğrafçı alanında uzman ve tecrübe sahibi olmalıdır. Medya Keyf ekibi olarak kuruluşumuzdan bu yana, iç mimari fotoğraf çekimleri yapmakta ve bünyemizdeki bir çok çalışma ile referans ve tecrübe kapasitemizi Geliştirerek sizin için en iyisini sağlamak adına çalışmaktayız.

Otel Çekimleri

İnternet yaşamımızı büyük ölçüde değiştirdi. İnsanlar bugün hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde aradıkları bilgilere ulaşabiliyorlar. Bu, seyahat ve turizm için de geçerli. Araştırmalar gösteriyor ki; konaklama tercihlerinde fotoğraf içeren tesislerin online satış kanallarında tercih edilme oranı % 83! (tercihen 20’den fazla fotoğrafı olanlar). Görsel materyaller, kişilerin rezervasyon yapmadan önce tesisi deneyimlemesine izin veriyor. Bu nedenle kaliteli fotoğraf çok önemli. Yine bir araştırmaya göre, görsellerin bir kişinin dikkatini çekmek için 20 saniyesi var (ki bu süre gitgide düşüyor). Karanlık, cep telefonu ile çekilmiş, bulanık ve çekici olmayan düşük kaliteli görüntüler, bu 20 saniyedeki şansınızı yok etmeniz anlamına geliyor. Kaliteli hizmet kaliteli bir sunum gerektirir, fotoğraf ise bunun en önemli aracıdır.

Mimari Çekimler

Mimari projeler için fotoğraf vazgeçilmezdir. Fotoğraf, görseller yoluyla bir projeyi benzersiz kılan unsurları sentezleyen araçlardan biridir. Bizler de ekip  olarak projenizi en iyi şekilde anlatacak, onu doğru biçimde yorumlayacak fotoğrafları çekmeyi hedefliyoruz. Belirli bir bakış açısı seçmek her fotografçının bireysel olarak özgün yorumudur. Mimari fotoğrafın projeyi yorumlaması gerekir. Fotoğraflarımızda iletişimin doğrudan ve etkili olabilmesi için yalın bir dili tercih ediyoruz. Çünkü görsel dili yalın olan her fotoğrafın, izleyici ile daha kolay buluştuğuna inanıyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Öncelikle sizlerle görüşüp ihtiyacınızı ve beklentilerinizi anlamaya çalışıyoruz. Otelinizi / projenizi farklı ve eşsiz kılan unsurları nasıl öne çıkartacağımıza beraber karar verip, doğru açıları oluşturuyoruz. Proje için en uygun ışık koşullarını belirleyip çekim planı oluşturup sizin onayınıza sunuyoruz. Fotoğraf çekimini tamamladıktan sonra fotoğrafları düzenleyerek size en kısa sürede teslim ediyoruz. Abartılı düzenleme teknikleri kullanmadan, doğal görüntüye katkı sağlayacak, hassas ve gerçekçi rötuşlar yapmaya gayret ediyoruz. Ayrıca, tanıtım filmi, drone ve 360 derece fotoğraf çekimleri hizmetleri de vermekteyiz.

Bizi Sosyal Medyada takip edin.

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

KİMLE

Her biri ile bir hikayeye ortak olduğumuz değerli müşterilerimiz

NE YAPTIK 

Medyakeyf, ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?

#mekan #fotoğraf #çekimi