logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com
Image11

Reklam Filmi

Pazarlama döngüsü kapsamında şirketinizi dışarıya lanse etmek, tanıtmak ve kitlelere ulaştırmak açısından en önemli iletişim araçlarından biri olarak öne çıkar.

REKLAM FİLMİ

Reklam filmleri, dijital dünyamızdaki en etkili reklam araçların başında gelmektedir. Reklam filmlerinde, tanıtım filmleri gibi detaylı ve uzun süreli anlatım yöntemine başvurmayız. Estetik görüntü ve etkili hikâye kaygımız daha üst seviyelerdedir. Marka stratejisini özenle hazırlanmış bir kurgu ile görsel şölen havasında müşteriye aktararak hedefimize ulaşırız. Markalaşmak ve markanızın bilinirliğini artırmak için fikirlerimizi duymak isterseniz, işini seven, yaptığı işten keyif alan Medya Keyf ekibi olarak buradayız.

Tanıtım filmi içeriklerinden bağımsız olarak reklam filmleri öncelikli olarak pazarlama odaklı ihtiyaçlara yanıt vermekle birlikte marka farkındalığı, bilinirliği ve tercih edilebilirliği gibi metrikleri artırmak için de kullanılmaktadır. Özellikle rekabet düzeyinin yoğun olduğu piyasalarda işletmeler kendi ürünlerinin satışlarını yüksek tutabilmek adına kapsamlı reklam filmi stratejileri uygularlar. Uygulanan stratejiler kapsamında da mevcut senaryo dahilinde belirlenen prodüksiyon kurgusu takip edilir. Tüm bunların yanı sıra reklamlar, işletmenin marka bilinirliğini arttırmak için de önemli bir etken olarak öne çıkar. Bu bağlamda tasarlanacak olan reklam filmi kapsamında marka bilinirliğini arttıracak görsel bileşenlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir.

Marka bilinirliğinin zaman zaman sosyal mesajlar ve güncel konulara ilişkin göndermelerin bulunduğu reklam filmleri ile daha ciddi seviyelere taşınabileceği tartışmasız bir gerçektir.

Müşteri Memnuniyeti

Reklam filmi çekimleriinde öncelikle müşteri memnuniyeti ve arz-talep dengesi gözetilmektedir. Firmanın hizmetini vermemizi istediği reklam çekiminde müşteriler ile beraber yapılan toplantılar sonucu beklentiler, sunulabilecek olanlar, hizmetin kalitesi, teknik yeterllilik ve teori süreçleri üzerine kararlar alınmaktadır.

Teori

Reklam filmi çekimleri üzerine düşünülüp tartışıldıktan sonra ortaya çıkabilecek olumlu ve olumsuz sonuçlar üzerinden gerekli bir analiz süreci izlemektedir. Verilecek olan mesajın içeriği toplumun tamamı tarafından kabul görecek, eğlenceli, ilgi çekici ve markanın vizyonunu artırmak zorundadır. Sarı Yapım ekibi bu soruna çözüm bulmakla beraber gerekli içeriğin oluşturulmasında da sizlere yardımcı olmakta. Reklam film çekimleri öncesi sunulacak hizmeti en faydalı ve geçerli düzeye getirmektedir.

Pratik

Reklam filmi çekimleriniz teori kısmından sonra pratik kısmını takip etmektedir. Bu süreçte teknik ekip tarafından yapılan iş bölümü sayesinde gerekli teknik ekipmanlar alanında iyi olan kişilerce teorik enformasyonun çok dışına çıkılmadan realam filminizin çekim aşamasının ve bitiş sürecinin en profesyonel şekilde sonuçlanmasına olanak sağlamaktadır.

Proje Teslim

Reklam filmi çekimleriniz tamamlandıktan sonra post prodüksiyon aşamasına girmektedir. Post Prodüksiyon aşamasında gerekli ses, görüntü ve renk ayarları yapıldıktan sonra projeniz teslim edilmektedir.

Bizi Sosyal Medyada takip edin.

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

KİMLE

Her biri ile bir hikayeye ortak olduğumuz değerli müşterilerimiz

NE YAPTIK 

Medyakeyf, ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?

#reklamfilmi #prodüksiyon #tanıtımfilmi