logo

Bizi Sosyal Medyadan takip edin

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

+90 (212) 531 22 23 info@medyakeyf.com
Image11

Tanıtım Filmi

Müşterilerinize markanızı veya ürününüzü tanıtım filminiz ile anlatın. Kurumsallığınızı ve akılda kalıcılığınızı arttırın. Medya Keyf, kurumsal tanıtım filminizin metinlerini yazar, çekimlerini gerçekleştirir ve montajını yapar.

TANITIM FİLMİ

Bir markanız varsa, iyi bir tanıtım filmine de ihtiyacınız vardır. 20 yıla yaklaşan tecrübemizle marka ve ürünlerinize değer katacak, firmanızı ulusal ve uluslararası alanda tanıtmanızı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Stratejinizi, anlaşılır ve sürdürülebilir bir biçimde projelendirerek, müşteri ve iş ortaklarınızı marka ve ürünleriniz hakkında detaylıca bilgilendiririz. Markanızı hedef kitlenize ulaştıracak tanıtım filmleri yapmaktan büyük keyif alıyoruz. Deneyimli ekibimiz ve teknolojik ekipman parkurumuzla çözüm ortağınız olmak için buradayız.

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım filmi nedir sorusuna özetle, bir organizasyonun, şirketin, derneğin veya benzer bir kuruluşun ya da ürün ya da hizmetin tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla görsel ve işitsel öğelerle kurgulanan film çeşidi ve aynı zamanda oldukça güçlü bir iletişim stratejisi cevabını verebiliriz.

Firma tanıtım filmi, söz konusu içeriğin hedef kitleye en doğru şekilde anlatılabilmesini sağlamak ve hedeflenen satış ya da etkileşim dönüşümünü gerçekleştirmek açısından oldukça etkili bir yoldur.

Firmalar ve benzeri kurumlar, ana mesajlarını, vizyon ve misyonlarını, tarihçelerini, geleceğe dair hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmak adına ürettikleri ürün ya da hizmeti güçlü bir tanıtım filmi ile kolaylıkla anlatabilir, tanıtım filmi hazırlama süreci ile başlayan yolculuklarında istedikleri dönüşümü rahatlıkla yaratabilir.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

Kurumsal Tanıtım Filmi

En sık tercih edilen tanıtım filmi çeşitlerinin başında kurumsal tanıtım filmi gelir. Farklı kurumlar için hazırlanabilen kurumsal tanıtım filmleri, söz konusu kurumun yapısını, yönetici mesajını, ürün ve hizmetlerini tanıtmak açısından iş dünyasının en güçlü iletişim araçları arasındadır. Kurumsal tanıtım filmleri, özellikle kurumlara ya da şirketlere özel olarak düzenlenen sektörel seminer, konferans ve bayi toplantısı gibi etkinliklerde kullanılır. Tanıtım filmleri ile kurumsal yapı, ürün ya da hizmetlerin en kısa sürede tanıtımını gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede şirketler büyük organizasyonlarda sadece birkaç dakika süren etkili tanıtım videoları ile kendilerini geniş bir kitleye istedikleri şekilde tanıtmış olurlar.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, kurumların üretim tesislerinin tanıtımı amacıyla çekilen tanıtım filmi çeşitlerindendir. Bir kurumun üretim sahasının en etkili ve doğru şekilde aktarımı, tüketici güveni ve marka bilinirliği ve bağlılığı açısından oldukça önemlidir. Sektör içerisindeki rekabette fark yaratmak, misyonu ve imalat aşamalarını titizlik ve şeffaflıkla paylaşmak fabrika tanıtım filmi ile kolaylıkla mümkün olabilir.

Şirket Tanıtım Filmi

Şirket tanıtım filmi, kurumların yapısını, vizyon ve misyonlarını, üretim süreçlerini ve hedeflerini hedef kitleleriyle ya da sektörle paylaşmak amacıyla kullanabilecekleri en etkili iletişim araçlarından biridir. Şirket tanıtım filmlerinde şirkete özel organizasyonlar, bayi toplantıları, ürün ya da hizmet tanıtımı gibi farklı konular odak noktası olabilir. Şirket tanıtım filmleri aracılığıyla ana mesajı ve satış dönüşümü yaratacak faydayı paylaşmak kolaylaşır.

Okul Tanıtım Filmi

Okul tanıtım filmi, okulların hem fiziksel hem de içerik olarak farklarını ortaya koyacak özellikleri paylaşmak, ebeveynlerden oluşan hedef kitleye hem etkili hem de güçlü bir mesaj vermek ve rekabette öne çıkmak amacıyla çekilen önemli bir tanıtım filmi türüdür. Bu tür filmlerde okulun verdiği eğitime dair detaylı bilgiler, okulun fiziksel yapısı ve öğrencilere sağladığı avantajlar, ana mesaj, okulu diğerlerinden farklı kılan özellikler ve misyon öne çıkarılır.

Otel Tanıtım Filmi

Otel tanıtım filmi, bir otelin müşterileri için oldukça aydınlatıcı bir film türüdür. Otelin havuz, denize, doğaya ve tarihi eserlere yakınlık, yemek, oda kalitesi ve diğer eğlence seçenekleri gibi noktalarda sunduğu avantajlar hakkında bilgi almak açısından önemli bir araçtır. Otel tanıtım filmleri ile söz konusu otele gitmeden otel hakkında detaylı bilgi alınabilir. Bu film türü ile otel reklamı ve satış dönüşümü noktasında büyük faydalar elde etmek mümkündür.

Tanıtım Filmi Özellikleri

Başarılı bir tanıtım filminde pek çok özellik öne çıkar. Bunların başında güçlü bir senaryo ve kurgu vardır. Mesajı etkili, kısa ve özgün şekilde verebilmek etkileşimi artırır. Bunu ilgi çekici bir kurgu, efekt, görsel ve ses tasarımı ile başarmak mümkündür. Bunun yanı sıra kurgudan prodüksiyon ve post prodüksiyon süreçlerine kadar tüm aşamalarda yer alan ekibin yetenekli ve deneyimli olması oldukça kritiktir. Bir diğer özellik ise son teknoloji teknik ekipman kullanımıdır. Filme uygun bir ekipman kullanmak, efektlere ve işitsel öğelere başvurmak bu açıdan olmazsa olmazlar arasındadır. Tanıtım filmlerinde müzik ve seslendirme de bütünlüğü ve ilgi çekiciliği sağlayan önemli unsurlar arasındadır. Tanıtım filmi seslendirme özelliği ile söz konusu ürün ya da hizmetin, odağı kolaylaştıran güçlü bir ses ile aktarılması mümkün olacaktır. Bu noktada en iyi dublaj sanatçılarıyla ortak projeler geliştiren Medyakeyf, seslendirme noktasında tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Medyakeyf, yine benzer şekilde tanıtım filmi müziği ihtiyacında da konsepte en uygun ve ilgi çekici bir müzik seçimi ve ses tasarımı hizmeti de sunmaktadır.

Bizi Sosyal Medyada takip edin.

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve  hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

KİMLE

Her biri ile bir hikayeye ortak olduğumuz değerli müşterilerimiz

NE YAPTIK 

Medyakeyf, ilke edindiği özgün ve yenilikçi çalışmalarıyla marka değerinizi arttırır

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?

#tanıtımfilmi #prodüksiyon #reklamfilmi